Joker

szkoła jazdy joker kielce

Szkoła Jazdy Joker Marcin Sendorski
Adres: ul. Paderewskiego 11/23
Telefon: 793-575-777
Kategorie: A, A1, B
Internet: www.joker-kielce.pl


O szkole:

Od początku dokładamy wszelkich starań aby nasza szkoła nie była jedną z wielu na rynku. Mamy ściśle określone plany i cele naszej pracy. Staramy się aby nauka jazdy w naszym ośrodku przebiegała z zachowanie najwyższych standardów.

Nie znamy słowa kompromis. Wymagamy dużo od siebie ale i od Ciebie. Jeżeli cenisz najwyższą jakość, chcesz czuć się pewnie i bezpiecznie za kierownicą oraz zdać egzamin na prawo jazdy – nasza oferta jest dla Ciebie.

Szkoła Jazdy Joker prowadzi zajęcia w atmosferze wzajemnego zrozumienia. Podchodzimy do każdego kursanta indywidualnie, aby sprostać jego oczekiwaniom i wymaganiom.

Każdego dnia podnosimy jakość naszych usług, aby Kursanci czuli, że dokonali właściwego wyboru.

Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego. Dysponujemy nowoczesną salą wykładową z bogatym wyposażeniem dydaktycznym. Szkolenie prowadzimy nowatorskimi ale sprawdzonymi technikami kształcenia dzięki czemu wiedzę zdobywa się łatwiej i przyjemniej. Dodatkowo każdy kursant za darmo otrzymuję zestaw materiałów szkoleniowych wraz z testami na płycie CD. Wykłady i ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej prowadzi pracownik Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego. Gwarantuje to najwyższą jakość tych zajęć.

Nauka jazdy odbywa się bezstresowo i jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i umiejętności osoby szkolonej. Zajęcia praktyczne odbywają się w czasie dogodnym dla Kursanta a nie instruktora. Szkoła jazdy Joker dysponuje takimi samymi samochodami jakie są na egzaminie w WORD– NISSAN MICRA. Pojazdy są nowe, nie zniszczone, w perfekcyjnym stanie technicznym.

Galeria:

Mapka dojazdu:
[mappress mapid=”24″]

 • ljjkl12@onet.pl

  super:)

 • Karolina

  Jestem bardzo zadowolona z kursu!! Na wykładach kawa herbata, bardzo miły i sympatyczny instruktor, wszystko nam tłumaczył nawet po kilka razy jeśli była taka potrzeba poza tym bardzo dobrze się z nim jeździ miał do mnie duzo cierpliwości:)Wszystko mieliśmy idealnie przećwiczone:)

  A egzamin zdałam za pierwszym razem:):)

 • Rafał

  było bardzo fajnie, nauczyłem się wszyskiego co było wymagane na egzamin i zdałem bez problemu, polecam każdemu :]

 • karola

  Nie polecam tej szkoły. Jazdy z instruktorem i zarazem właścicielem do przyjemnych nie należały. Wiecznie nabzdyczony, niezadowolony, Boże broń, jeśli musiał wytłumaczyć coś więcej, niż raz. Jazdy szczególnie pod koniec kursu ewidentnie ,,na odwal się”, byle jak, byle szybko skończyć. To jest chyba ta ,, atmosfera wzajemnego zrozumienia”, o której można przeczytać na stronie internetowej szkoły. Na szczęście trafiłam potem do innego instruktora, bo z nauki w szkole jazdy ,,Joker” wiele nie wyniosłam…

 • 0909gth

  ja z kursu jestem mega zadowolona! wszystko super wytlumaczone, zero stresu!! Zdalam za 1 razem. A instruktor Pan Marcin baaaardzo fajny facet :) pozdrowienia dla niego :)

 • Nie_rezygnuj

  Serdecznie polecam :) Marcin ma podejście, umie nauczyć i wprowadza fajną atmosferę :)

 • MM

  Jestem zadowolona ze szkoly Joker, dobre warunki nauki, mila atmosfera, bezstresowa jazda,fachowe porady, zajecia z I pomocy bardzo przydatne, wiele mozna sie nauczyc jak radzic sobie w roznych sytuacjach, tresci przekazane w sposob zrozumialy. Ocena ogolna 5 :)

 • A.

  Jestem niezadowolona – urywa minuty.

 • viki

  Ja osobiście z kursu jestem bardzo zadowolona. Zaczynając od początku; zajęcia teoretyczne przeprowadzone w miłej atmosferze, Marcin omawiał praktycznie wszystkie zagadnienia jakie pojawiały się podczas jazd i na egzaminie. Do tego wszystko podparte filmami i ćwiczeniami. Z jazdami też nie było problemu. Godziny dopasowane do mojego grafiku a nauka przeprowadzana z anielską cierpliwością do mojej osoby. Wynik – egzamin zdany za drugim razem i wielki pozytyw dla tej szkoły.

 • K.

  serdecznie polecam, jazdy bezstresowe, wszystko dokładnie omówione i przećwiczone;)

 • kursanttt

  Szkoła godna polecenia w przeciwieństwie do Enigmy. Marcin dobrze uczy , jezdzi sie przyjemnie, bezstresowo. Zdałem za pierwszym razem. Także niech każdy wali do Jockera jak w dym. :)

  • kursantka

   czemu nie polecasz Enigmy ??