Korona MM

Szkoła Jazdy Korona MM Michał Misztal
Adres: ul. Sienkiewicza 53
Telefon: 507 737 610
Kategorie: A, B
Internet: www.szkolajazdykoronamm.pl

O szkole:

Naszą szkołę tworzą mili, sympatyczni instruktorzy, mający doświadczenie i kwalifikacje, a ich pracę cechuje cierpliwość, skuteczność i opanowanie.

Jesteśmy szkołą jazdy w której na co dzień pracują najlepsi instruktorzy z Kielc – to osoby starannie dobrane spośród dużej ilości kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie. Ich pracę cechuje cierpliwość, skuteczność i opanowanie.

Wybierając Szkołę Jazdy Korona MM macie państwo gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy i własnego czasu, dołożymy wszelkich starań aby nauka była szybka, profesjonalna a przede wszystkim efektywna.

Przyczynimy się do tego abyś cieszył się prawem jazdy zdanym za pierwszym razem.

OFERUJEMY:

- Kursy tradycyjne (poniedziałek – piątek)
– Możliwość dopasowania godzin zajęć do potrzeb kursantów
– Kursy weekendowe
– Kursy doszkalające
– Płatność za kurs w dwóch ratach
– Szkolenie praktyczne na takich samych samochodach jak podczas egzaminu (TOYOTA YARIS)

Galeria:

Mapka dojazdu:
[mappress mapid=”26″]

 • Marta

  Przesymaptyczna atmosfera, wszyscy bardzo doświadczeni, Pan Michał bardzo cierpliwy, zawsze służy pomocą. Siedziba szkoły w samym centrum Kielc (ul. Sienkiewicza).
  Wszystkim gorąco polecam;););)

 • :)

  Rewelacja naprawdę profesjonalne podejście i jednocześnie bardzo miła atmosfera.Dzięki MM w ogóle nie mam oporów przed jazdą. Super szkoła Bardzo bardzo gorąco polecam:):):)

 • http://CKprawko.pl analityk

  Niestety,ale proszę nie pisać o swojej szkole jazdy!tylko dwa wpisy i: gorąco polecam);););),oraz. gorąco polecam):):):)

 • Wiola

  Według mnie najlepsza szkoła w Kielcach-począwszy od wykładów po egz.byłam zachwycona.Pełen profesjonalizm i dbałość o kursanta:-D W szczególności dziękuję bardzo instruktorowi Tomkowi.K – człowiek na 6+.Przekonajcie się jak wartościowa jest szkoła MM- POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

 • a

  Polecam wszystkim szkołę MM. Pełen profesjonalizm. Wykłady prowadzone w miłej atmosferze i na najwyższym poziomie. Świetni instruktorzy! Zwłaszcza polecam Tomka K.!

 • KasSia

  Szkoła jazdy the best!!! nauczyli jeździć takie antytalencie do jazdy jak ja!!! i jeszcze do tego zdałam za pierwszym razem :D. Mimo tego , że ciągle robiłam jakies głupie błędy Pan Michał był bardzo spokojny i wszystko mi wytłumaczył ^^ :). Dziekuje i będę Was polecac wszystkim znajomym !!!

 • Bartek

  Super szkołą jazdy!!!Dzisiaj zdałem podwójny egzamin czyli praktyka + teoria bez żadnych błędów. Michał (właściciel) prowaadzi bardzo dobrze i ciekawie wykłady, a w nich porusza więszkość rzeczy, które trzeba umieć żeby zdać teorie. Po jego wykładach nie trzeba się już dużo uczyć teorii. Instruktorzy w tej szkole to BAJKA. Wszyscy bardzo fajni, mili, żartobliwi i uczą bardzo dobrze. Przedewszystkim przerabiają z kursantem wszystkie trasy egzaminacyjne i przestrzegają przed błędami. Polecam
  Instruktor- Grzegorz P. Wszystkiego Cie nauczy.

 • Ania

  Zdałam za pierwszym!!! Dziękuje instruktorowi Michałowi i Tomkowi D. (:

 • Glamourous

  Polecam Panią Monikę Marchel-Mikusińską!
  Profesjonalna i bardzo sympatyczna

 • A

  Super szkola! Polecam instruktora Tomasza Dziarmage :) Pelen profesjonalizm, nauka bez stresu :)

 • ZaDowolnaaa

  Z przyjemnością muszę stwierdzić, że wybór tej szkoły to bardzo dobra decyzja. Na początku spodobały mi się ich samochody na mieście. Są śliczne :P. Potem cały kurs mnie pozytywnie zaskoczył, teoria bardzo sprawnie, najważniejsze informacje, dzięki którym potem nie musiałam dużo uczyć się przed egzaminem (w wordzie miałam tylko jeden błąd i to z mojej głupoty:). Po 20 godzinach czułam się już pewnie na drodze, dlatego na egzaminie nie sparaliżował mnie stres. A co najważniejsze zdałam za pierwszym razem, co sprawiło mi ogromną radość i wiarę w siebie;)

  Dziękuję KORONIE MM, będę Was polecać przyszłym kierwcom :*

 • Anonim

  Śliczne komentaże to ta szkoła o sobie pisze.

  • Anonim

   Nie tylko tu o sobie piszą

 • :)

  hahaha konkurencja nie śpi :) :) :)

 • Zadowolona

  Polecam pana Grzegorza Pedrycza. To bardzo kompetentny instruktor. Zdawalnosc pierwsza klasa :)

 • http://Website Dominika

  Serdecznie polecam te szkole wszystkim przyszlym kursantom :) panuje tu bardzo mila atmosfera jeśli chodzi o wyklady, na których uczęszczanie bylo sama przyjemnością, nie wspominajac juz o jazdach- BAJKA :D w szczególności chcialam podziekowac panu Tomkowi K. za cierpliwość i opanowanie. Prze zajebisty instruktor, takiego ze świecą szukać ;)

 • Ania

  Polecam! Od początku wiedziałam, że chcę iść do tej szkoły. Nie zawiodłam się na niej :) Wykłady poszły sprawnie i bezproblemowo. Trafiłam na mega fajnego instruktora, polecam Norberta P. Nic tak nie uspokaja podczas jazd jak słuchanie AC/DC :P